O nas

Nasza oferta jest połączeniem pasji do nowoczesnego e-commerce, PrestaShop, innowacyjnego zarządzania oraz technologi. Dostarczamy unikalne doświadczenia w świecie cyfrowych zakupów.

Kim jesteśmy

Jesteśmy agencją e-commerce, tworzymy i dostarczamy nowoczesne rozwiązania. Pozostajemy blisko naszego Klienta, pomagając mu w osiąganiu sukcesów w działalności e-commerce.

Nasza misja

Pomagamy sprzedawać w cyfrowym świecie.

Co robimy

Wdrażamy rozwiązania oparte o PrestaShop. Pomagamy naszym Klientom w budowie działalności e-commerce.

Historia

Marka 4ec.eu powstała z pasji i fascynacji niesłychanie szybko rozwijającym się rynkiem rozwiązań e-commerce.  Nazwa 4ec.eu to gra słów – four (wymawiane jako for) e-commerce, czyli „dla e-commerce”. Marka powstała w oparciu o  istniejącą ponad 20 lat na rynku firmie, „SILCOM”, a obecnie działa jako 4ec.eu sp. z o.o. Posłuchajmy, co ma do powiedzenia o pomyśle na powołanie 4ec.eu Bogusław Kobic:

 

„Jako osoba od wielu lat związana z technologią IT, działalnością handlową oraz e-commerce zastanawiałem się nad skierowaniem aktywności mojej firmy na obszar e-commerce już od kilku lat. 4ec.eu jest sumą doświadczeń, które zdobyłem jako osoba zarządzająca obszarem IT w Grupie Kapitałowej Farmacol, uczestnik wdrożenia nowoczesnej platformy handlu elektronicznego dla branży chemicznej: distripark.com, oraz wielu pomniejszych projektach. Teraz, rozwijając posiadane doświadczenia mogę zaoferować naszym klientom innowacyjne rozwiązania bazujące na sprawdzonych i efektywnych sklepach PrestaShop.”

 

Zapraszam do współpracy!

Nasi Partnerzy

4ec.eu wspiera swoje działania o partnerstwa z kluczowymi uczestnikami rynku e-commerce. Marka PayU wraz z Przelewy24 wyznaczają w Polsce standardy płatności elektronicznych. W płatnościach międzynarodowych warto korzystać z globalnego zasięgu PayPal. Furgonetka pozwala zoptymalizować procesy logistyczne a rozwiązania BaseLinker integrują wiele platformą handlowych oraz licznych operatorów logistycznych. Ważny wsparcie dla działania 4ec.eu oraz naszych klientów jest OVH, dobrze znany dostawca domen, usług hostingowych oraz rozwiązań chmurowych.

Wraz z Parterami mamy rozwiązanie na  każde wyzwanie w obszarze e-commerce. Zapraszamy do korzystania z usług Partnerów 4ec.eu za naszym pośrednictwem. Z przyjemnością wesprzemy Państwa w konfiguracji, obsłudze oraz integracji rozwiązań Partnera.