Aktualności

Nowości ze świata e-commerce, PrestaShop oraz 4ec.eu
Bądź na bieżąco!

Aktualności ze świata e-commerce​

W sekcji aktualności przedstawiamy nowości ze świata e-commerce, PrestaShop oraz 4ec. Prezentujemy ciekawostki, najważniejsze trendy oraz porady dla prowadzących działalności e-commerce.

4EC.EU partnerem CyberFolks

CyberFolks - optymalny hosting dla PrestaShop

W szerokiej ofercie CyberFolks wyróżnia się propozycja dla sklepów opartych o bardzo popularny w Polsce system PrestaShop. Dlaczego warto skorzystać z pakietów hostingowych CyberFolks dla PrestaShop?

  • Szybkość działania zapewnia dedykowany moduł CyberBoost optymalizujący działanie PrestaShop. Wykorzystanie szybkiego serwera www LiteSpeed wraz z LiteSpeed Cache. Dostępny jest także obiektowy cache oparty o technologię Redis. System wykorzystuje ultra szybkie dyski  SSD NVMe.
  • Bezpieczeństwo PrestaShop zapewnia możliwość wykorzystania darmowych certyfikatów SSL LetsEncypt, kopie zapasowe dostępne  przez 28 dni oraz stały monitoring hostingu. Ważny z perspektywy ochrony danych osobowych jest fakt, że serwery CyberFolks  umieszczone są w Polsce.
  • Wygoda dla użytkownika zapewniania jest przez intuicyjne zarządzanie usługami przez panel DirectAdmin. Dla zaawansowanych dostępna jest konsola SSH. System może obsłużyć również pocztę sklepu oraz domeny. Jeśli zaś zdarzy się, że będzicie potrzebować pomocy udzieli Wam wsparcia profesjonalny support CyberFolks.

CyberFolks Hosting dla WordPress I Woocommerce.

CyberFolks posiada również w swojej ofercie hosting dedykowany dla systemów WordPress i Woocommerce. Rozwiązanie zawiera pakiet opcji przyspieszających działanie systemu takich jak LiteSpeed + LS Caceh , Redis  i dyski NVMe. Dla wybierających ten pakiet ważne jest również zapewnienie 28 dni kopii zapasowej oraz dostęp do darmowych certyfikatów SSL Let’s Encrypt.

VPS, hosting, domeny i dużo więcej​

Oczywiście CyberFolks to nie tylko hosting dla PrestaShop oraz Woocommerce. W ofercie znajdzie również serwery VPS, domeny, certyfikaty SSL i wiele więcej. Jako firma specjalizująca się w rozwiązaniach e-commerce rekomendujemy naszym klientom rozwiązania bazujące na usługach CyberFolks. Często pomagamy naszym klientom w przenosinach usług internetowych takich jak całe sklepy, strony internetowe czy poczty elektroniczej do CyberFolks. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie usług hostingowych CyberFolks, przeniesienia stron, sklepu lub maila, zapraszamy do kontaktu na adres: biuro@4ec.eu. 4EC.eu jako partner CyberFolks może zaoferować zarówno wsparcie jak i pomoc w migracji. Korzystając z naszego linku partnerskiego można otrzymać rabat 10% na wybrane usługi CyberFolks (kod rabatowy: 56701363).

Czytaj więcej:

jak-zbudować-sklep-internetowy-prestashop
E-Commerce

Jak zbudować sklep internetowy?

Wielu klientów pyta nas jak zbudować sklep internetowy? Jak przebieg proces przygotowania sklepu? Ile może trwać uruchomienie sprzedaży w Internecie? W tym wpisie postaram się przedstawić jak zbudować sklep internetowy z 4ec.eu. Posiadając własne podejście do budowy sklepu możemy zapewnić realizację sklepu, który nie tylko odpowiada obecnym standardom ale będzie również efektywnie sprzedawał w Internecie. Jeśli zastanawiasz się jak zacząć zbudować sklep internetowy z 4ec.eu ten artykuł jest dla Ciebie.

Czytaj więcej »
Aktualności

Użytkownicy systemu Magento 1 bez wsparcia producenta – co dalej?

Magento ma w Polsce silną grupę użytkowników. Niestety, użytkownicy systemu Magento 1 od lipca 2020 pozostają bez wsparcia producenta – co dalej? Wiele działających instalacji sklepów internetowych bazuje jeszcze na wersji Magento 1. Tymczasem od 30.06.2020 Magento 1 pozbawione jest wsparcia ze strony producenta – co teraz powinni zrobić użytkownicy Magento 1?

Czytaj więcej »
E-Commerce

PrestaShop i Furgonetka.pl

Jak pokazuje raport „E-commerce w Polsce 2020” dostępność różnych przewoźników w sklepie internetowym może stanowić o przewadze konkurencyjnej e-sklepu. Problemem kosztującym czas i pieniądze jest jednak budowa integracji do wielu różnych usług kurierskich. W takiej właśnie sytuacji z pomocą przychodzi Furgonetka.pl. Połączenie PrestaShop i Furgonetka.pl może być niezawodnym sposobem na

Czytaj więcej »
Raport e-commerce w Polsce 2020
Aktualności

Raport “E-commerce w Polsce 2020”

Raport “E-commerce w Polsce 2020” pokazuje jak zmienia się polski e-handel. Wiedza o tym co jest aktualnie modne w branży, jak zmienią się zachowania klientów oraz jak pozycjonują się najważniejsi gracze na rynku może mieć nieocenione znaczenie przy podejmowaniu decyzji biznesowych. Warto uważnie przeanalizować najważniejsze spostrzeżenia płynące z corocznej publikacji

Czytaj więcej »
PrestaShop 1.7.7
Aktualności

Nadchodzi nowa PrestaShop 1.7.7

Już wkrótce dostępna będzie nowa wersja PrestaShop 1.7.7. Spodziewamy się, że jeszcze w tym roku nowe instalacje będę realizowane na wersji PrestaShop i zaczniemy powoli żegnać się z poprzednią generacją 17.6. Co ciekawego możemy znaleźć w nowej wersji? W wersji 1.7.7 pojawi się szereg ciekawych zmian, część to istotne ulepszenia

Czytaj więcej »
Prestashop eCommerce Weeke
Aktualności

PrestaShop (e)commerce week 2020

Właśnie trwa PrestaShop (e)commerce week – ważne wydarzenie dla twórców, użytkowników oraz pasjonatów PrestaShop i e-commerce. Tegoroczna edycja z uwagi na szczególny stan zagrożenia epidemiologicznego odbył się on-line i jest dostępna w całości za darmo w internecie Rejestrować można się na stronie: https://events.prestashop.com/prestashop-ecommerce-week Na tegorocznej edycji PrestaShop (e)commerce week zaplanowano

Czytaj więcej »