PrestaShop

System e-commerce PrestaShop napędza polski e-commerce od kilkunastu lat. To 11% polskiego rynku sklepów e-commerce. Popularność PrestaShop stale rośnie.

Dlaczego PrestaShop?

Sprawdzone, szybkie i funkcjonale rozwiązanie e-commerce. Łatwe do wdrożenia i rozbudowy. Podstawowy silnik dostępny jest na zasadach OpenSource. Dowiedz się dlaczego warto wybrać rozwiązanie PrestaShop.

Bogata funkcjonalność

PrestaShop stanowi kompletny system sklepu internetowego, posiadający obecnie kilkaset istotnych funkcji. Podstawę możliwość e-sklepu stanowi między innymi:

  • przejrzysty i łatwy do dostosowania wygląd sklepu;
  • wygodny panel zarządzania sklepem, wzbogacony o liczne funkcje administracyjne;
  • łatwe zarządzanie katalogiem oraz produktami. System obsługuje zarówno produkty fizyczne jak i wirtualne (np. szkolenia, media, etc.);
  • możliwość definiowania różnych usług kurierskich, z różnymi stawkami i warunkami transportu;
  • obsługa funkcjonalności multistore – z jednego panelu możesz zarządzać wieloma sklepami jednocześnie;
  • możliwość zdefiniowania różnych metod płatności;
  • obsługa wielu języków – nasze rozwiązanie dostarcza gotowe zestawy tłumaczeń oraz możliwość ich edycji. Można również zdefiniować języki oraz waluty w których prowadzona jest sprzedaż. Dostępne ponad 150 tłumaczeń!
  • wsparcie dla optymalizacji sklepu pod kątem wyszukiwarek – SEO;
  • możliwość rozbudowy i dostosowania.
PrestaShop Szablony

Elastyczny i nowoczesny design

PrestaShop domyślnie oferuje prosty i czytelny układ sklepu. Łatwo można go dostosować do potrzeb początkującej działalności e-commerce. Co ważne, podstawowy wygląd jest bardzo szybki i przygotowany do pracy na urządzeniach mobilnych dobrze wpisując się w postępującą popularyzację zakupów poprzez smartfony, tzw.  „mobile first”.

Dla bardziej zaawansowanych proponujemy zakup i instalację jednego z wielu szablonów dostępnych na oficjalnej stronie PrestaShop jak i u parterów. Każdy znajdzie dla siebie interesujący szablon, stanowiący podstawę do uruchomienia sklepu. Dostępne są zarówno darmowe jak i odpłatne, bardziej zaawansowane szablony. Zobacz jak może wyglądać Twój sklep.

Dla najbardziej zaawansowanych możemy przygotować indywidualną oprawę graficzną sklepu.

Otwartość na zmiany i rozwój

PrestaShop jest oprogramowaniem typu OpenSource. Oznacza to, że można zainstalować sklep bez ponoszenia wysokich kosztów licencyjnych.

System jest skalowalny nawet do bardzo dużych instalacji, nie wprowadza limitów ilości produktów, kategorii czy zamówień.

W razie potrzeby rozbudowy funkcjonalności ponad standard zawsze można sięgnąć po dodatkowe wtyczki i rozszerzania lub możemy przygotować indywidualnie rozszerzenie dedykowane dla Twojego sklepu.

Zobacz wersję demonstracyjną sklepu PrestaShop