Aktualności

Nowości ze świata e-commerce, PrestaShop oraz 4ec.eu
Bądź na bieżąco!

4EC.EU partnerem CyberFolks

CyberFolks - optymalny hosting dla PrestaShop

W szerokiej ofercie CyberFolks wyróżnia się propozycja dla sklepów opartych o bardzo popularny w Polsce system PrestaShop. Dlaczego warto skorzystać z pakietów hostingowych CyberFolks dla PrestaShop?

  • Szybkość działania zapewnia dedykowany moduł CyberBoost optymalizujący działanie PrestaShop. Wykorzystanie szybkiego serwera www LiteSpeed wraz z LiteSpeed Cache. Dostępny jest także obiektowy cache oparty o technologię Redis. System wykorzystuje ultra szybkie dyski  SSD NVMe.
  • Bezpieczeństwo PrestaShop zapewnia możliwość wykorzystania darmowych certyfikatów SSL LetsEncypt, kopie zapasowe dostępne  przez 28 dni oraz stały monitoring hostingu. Ważny z perspektywy ochrony danych osobowych jest fakt, że serwery CyberFolks  umieszczone są w Polsce.
  • Wygoda dla użytkownika zapewniania jest przez intuicyjne zarządzanie usługami przez panel DirectAdmin. Dla zaawansowanych dostępna jest konsola SSH. System może obsłużyć również pocztę sklepu oraz domeny. Jeśli zaś zdarzy się, że będzicie potrzebować pomocy udzieli Wam wsparcia profesjonalny support CyberFolks.

CyberFolks Hosting dla WordPress I Woocommerce.

CyberFolks posiada również w swojej ofercie hosting dedykowany dla systemów WordPress i Woocommerce. Rozwiązanie zawiera pakiet opcji przyspieszających działanie systemu takich jak LiteSpeed + LS Caceh , Redis  i dyski NVMe. Dla wybierających ten pakiet ważne jest również zapewnienie 28 dni kopii zapasowej oraz dostęp do darmowych certyfikatów SSL Let’s Encrypt.

VPS, hosting, domeny i dużo więcej​

Oczywiście CyberFolks to nie tylko hosting dla PrestaShop oraz Woocommerce. W ofercie znajdzie również serwery VPS, domeny, certyfikaty SSL i wiele więcej. Jako firma specjalizująca się w rozwiązaniach e-commerce rekomendujemy naszym klientom rozwiązania bazujące na usługach CyberFolks. Często pomagamy naszym klientom w przenosinach usług internetowych takich jak całe sklepy, strony internetowe czy poczty elektroniczej do CyberFolks. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie usług hostingowych CyberFolks, przeniesienia stron, sklepu lub maila, zapraszamy do kontaktu na adres: biuro@4ec.eu. 4EC.eu jako partner CyberFolks może zaoferować zarówno wsparcie jak i pomoc w migracji. Korzystając z naszego linku partnerskiego można otrzymać rabat 10% na wybrane usługi CyberFolks (kod rabatowy: 56701363).

Czytaj więcej:

poradnik

Jak działają rabaty w Prestashop?

Każdy sprzedawca chce czasami zmienić cenę konkretnego produktu w celu zwiększenia jego sprzedaży. Dobrze prowadzona polityka promocyjna i rabatowa może zwiększyć przychody i zyski. Źle wdrożone promocje mogą zaś słono kosztować i nie przynieść spodziewanego efektu sprzedażowego. Dlatego też sprzedawcy muszą dobrze zaplanować promocje, zniżki i rabaty. W tym wpisie

Czytaj więcej »
Aktualności

PrestaShop ma od teraz dwie wersje – Basic i Opensource – oto różnice!

Twórcy systemu PrestaShop, wypuszczając na rynek najnowszą odsłonę PrestaShop 8 zdecydowali się na podział głównego strumienia tego systemu e-commerce na dwie wersje. Jednym z nich jest dotychczasowa wersja open-source, zwana też Community Edition. Wersję tę można pobrać w serwisie GitHub. Druga wersja to tzw. „Edition Basic”, dostępna na oficjalnej stronie

Czytaj więcej »
Aktualności

Prestashop 8.1 – co nowego?

Prestashop to stale rozwijany system e-commerce, właśnie udostępniona została istotna aktualizacja do wersji ósmej – czyli Prestashop 8.1. Wersja ta nie będzie tak rewolucyjna, jak opisywana przez nas niedawno PrestaShop 8, ale mimo to wprowadzi kilka zmian ułatwiających życie użytkownikom tego systemu. Zmiany w PrestaShop 8.1 Zmiany w PrestaShop 8.1

Czytaj więcej »
Aktualności

Czy to już czas na wdrożenie Prestashop 8?

Od października 2023 dostępna jest najnowsza, ósma już, wersja systemu Prestashop. Poprzednia wersja czyli 1.7.9 objęta jest rozszerzonym supportem (Extended Support) Otrzymamy więc wsparcie w ramach poprawek bezpieczeństwa. Rozszerzone wsparcie będzie prowadzone do czasu wypuszczenia wersji 9. Wstępnie zapowiedziano ją na koniec 2023 roku. Wersja 1.7 nie będzie już otrzymywała

Czytaj więcej »