Aktualności

Nowości ze świata e-commerce, PrestaShop oraz 4ec.eu
Bądź na bieżąco!

4EC.EU partnerem CyberFolks

CyberFolks - optymalny hosting dla PrestaShop

W szerokiej ofercie CyberFolks wyróżnia się propozycja dla sklepów opartych o bardzo popularny w Polsce system PrestaShop. Dlaczego warto skorzystać z pakietów hostingowych CyberFolks dla PrestaShop?

  • Szybkość działania zapewnia dedykowany moduł CyberBoost optymalizujący działanie PrestaShop. Wykorzystanie szybkiego serwera www LiteSpeed wraz z LiteSpeed Cache. Dostępny jest także obiektowy cache oparty o technologię Redis. System wykorzystuje ultra szybkie dyski  SSD NVMe.
  • Bezpieczeństwo PrestaShop zapewnia możliwość wykorzystania darmowych certyfikatów SSL LetsEncypt, kopie zapasowe dostępne  przez 28 dni oraz stały monitoring hostingu. Ważny z perspektywy ochrony danych osobowych jest fakt, że serwery CyberFolks  umieszczone są w Polsce.
  • Wygoda dla użytkownika zapewniania jest przez intuicyjne zarządzanie usługami przez panel DirectAdmin. Dla zaawansowanych dostępna jest konsola SSH. System może obsłużyć również pocztę sklepu oraz domeny. Jeśli zaś zdarzy się, że będzicie potrzebować pomocy udzieli Wam wsparcia profesjonalny support CyberFolks.

CyberFolks Hosting dla WordPress I Woocommerce.

CyberFolks posiada również w swojej ofercie hosting dedykowany dla systemów WordPress i Woocommerce. Rozwiązanie zawiera pakiet opcji przyspieszających działanie systemu takich jak LiteSpeed + LS Caceh , Redis  i dyski NVMe. Dla wybierających ten pakiet ważne jest również zapewnienie 28 dni kopii zapasowej oraz dostęp do darmowych certyfikatów SSL Let’s Encrypt.

VPS, hosting, domeny i dużo więcej​

Oczywiście CyberFolks to nie tylko hosting dla PrestaShop oraz Woocommerce. W ofercie znajdzie również serwery VPS, domeny, certyfikaty SSL i wiele więcej. Jako firma specjalizująca się w rozwiązaniach e-commerce rekomendujemy naszym klientom rozwiązania bazujące na usługach CyberFolks. Często pomagamy naszym klientom w przenosinach usług internetowych takich jak całe sklepy, strony internetowe czy poczty elektroniczej do CyberFolks. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie usług hostingowych CyberFolks, przeniesienia stron, sklepu lub maila, zapraszamy do kontaktu na adres: biuro@4ec.eu. 4EC.eu jako partner CyberFolks może zaoferować zarówno wsparcie jak i pomoc w migracji. Korzystając z naszego linku partnerskiego można otrzymać rabat 10% na wybrane usługi CyberFolks (kod rabatowy: 56701363).

Czytaj więcej:

Aktualności

Czy to już czas na wdrożenie Prestashop 8?

Od października 2023 dostępna jest najnowsza, ósma już, wersja systemu Prestashop. Poprzednia wersja czyli 1.7.9 objęta jest rozszerzonym supportem (Extended Support) Otrzymamy więc wsparcie w ramach poprawek bezpieczeństwa. Rozszerzone wsparcie będzie prowadzone do czasu wypuszczenia wersji 9. Wstępnie zapowiedziano ją na koniec 2023 roku. Wersja 1.7 nie będzie już otrzymywała

Czytaj więcej »
Aktualności

Dyrektywa Omnibus i historia cen w sklepie internetowym

Od 1 stycznia 2023 obowiązują w Polsce regulacje w zakresie Dyrektywy Omnibus, wprowadzone Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r. Przeczytaj co oznacza Dyrektywa Omnibus dla Twojego sklepu internetowego. Regulacje wprowadzone przez Dyrektywę Omnibus w zakresie prezentowania historii cen mają za zadanie zabezpieczyć klientów

Czytaj więcej »
Aktualności

4EC.EU partnerem CyberFolks

CyberFolks – optymalny hosting dla PrestaShop W szerokiej ofercie CyberFolks wyróżnia się propozycja dla sklepów opartych o bardzo popularny w Polsce system PrestaShop. Dlaczego warto skorzystać z pakietów hostingowych CyberFolks dla PrestaShop? Szybkość działania zapewnia dedykowany moduł CyberBoost optymalizujący działanie PrestaShop. Wykorzystanie szybkiego serwera www LiteSpeed wraz z LiteSpeed Cache.

Czytaj więcej »
jak-zbudować-sklep-internetowy-prestashop
E-Commerce

Jak zbudować sklep internetowy?

Wielu klientów pyta nas jak zbudować sklep internetowy? Jak przebieg proces przygotowania sklepu? Ile może trwać uruchomienie sprzedaży w Internecie? W tym wpisie postaram się przedstawić jak zbudować sklep internetowy z 4ec.eu. Posiadając własne podejście do budowy sklepu możemy zapewnić realizację sklepu, który nie tylko odpowiada obecnym standardom ale będzie również efektywnie sprzedawał w Internecie. Jeśli zastanawiasz się jak zacząć zbudować sklep internetowy z 4ec.eu ten artykuł jest dla Ciebie.

Czytaj więcej »